• شماره تماس:
  • 026-32548676

قالیشویی پارسیان شعبه دهقان ویلا

قالیشویی فرش دستبافت در کرج-قالیشویی دهقان ویلا

شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی پارسیان شعبه دهقان ویلا

شستشوی فرش دستبافت در شرکت قالیشویی پارسیان با استفاده از ماشین آلات پیشرفته. و مخصوص فرشهای دستبافت و عتیقه. آمادگی شستشوی فرش دستبافت در دهقان ویلا می باشد. شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت سفارش خدمات شستشوی فرش دستبافت در شرکت قالیشویی پارسیان. فرشهای خود را مانند روز اول پاکیزه کنید.

نکات شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی پارسیان شعبه دهقان ویلا

شستشوی فرش دستبافت| شستشوی فرشهای دستبافت یکی از سخت ترین خدمات یک قالیشویی می باشد. فرشهای دستبافت به دلیل داشتن رنگهای طبیعی و گره های ظریف تر نسبت به فرش ماشینی. حساسیت بالایی دارند و برای شستن انواع فرش دستبافت نمی شود با مواد و ماشین آلاتی که . فرشهای ماشینی شسته می شود اقدام کرد.

شستشوی فرش دستبافت باید با مواد گیاهی و ارگانیک انجام شود. تا فرشها علاوه بر پاکیزگی کامل افت کیفیتی نداشته باشند. عموم فرشهای دستبافت دارای یک نوع کیفیت می باشد و شستشوی آنها یکی از مهمترین فاکتور های سالم ماندن و افزایش عمر آنها می باشد. فرشهای دستبافت در خانه ها اصولا بیشتر از فرش ماشینی مراقبت می شوند. و هر خانواری دلیل برای این مهم در ذهن خود دارد. و خانوار در اینکه فرش دستبافت خود را به چه قالیشویی بسپارند دچار چالش های متفاوتی هستند. شرکت قالیشویی پارسیان شعبه دهقان ویلا متخصص در شستشوی انواع فرشهای دستبافت. با استفاده از مواد مخصوص شستشوی هر نوع فرش، ماشین آلات مخصوص فرشهای دستبافت. از شکستگی، بهم ریختگی رنگ و … جلوگیری می کند و فرش را باهمان کیفیت روز اول تحویل شما می دهد.

قالیشویی دهقان ویلا قالیشویی دهقان ویلا

برچسب گذاری شده : / / /