قالیشویی در کمالشهر- قالیشویی پارسیان در کمالشهر- قالیشویی درکمالشهر کرج - قالیشویی پارسیان درکمالشهر کرج - شست و شوی تخصصی انواع فرش های ماشینی و دست بافت و گل ابریشم و انواع تابلو فرش ها

قالیشویی در کمالشهر- قالیشویی پارسیان در کمالشهر- قالیشویی درکمالشهر کرج - قالیشویی پارسیان درکمالشهر کرج - شست و شوی تخصصی انواع فرش های ماشینی و دست بافت و گل ابریشم و انواع تابلو فرش ها


قالیشویی درکمالشهر کرج – قالیشویی پارسیان در کمالشهر

قالیشویی درکمالشهر کرج

آیا به دنبال یک قالیشویی مجاز و مورد اطمینان درکمالشهر میگردید؟ آیا می دانید معتبرترین قالیشویی در کمالشهر کجاست؟ تابحال شده با وجود مشغله های روزانه امروزی پاکیزگی و شست و شوی فرش و مبلمان نیز برای شما سوژه دردسر شده باشد؟ اگر پاسخ سئوالات بالا بله است ، با افتخار قالی شویی پارسیان را به شما معرفی میکنیم .

قالیشویی پارسیان در کمالشهر

قالی شویی پارسیان واقع در غرب کرج با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت خدمات خود را به کلیه مناطق غرب کرج ارائه میدهد و درکمالشهر نیز از این مقوله مستثنی نیست. مجموعه پارسیان در کمالشهر در حین برخورداری از قیمت ها و تعرفه های مناسب و منطبق با نرخ اعلامی اتحادیه قالی شویی کرج، بصورت شبانه روزی (۲۴ ساعته ) در خدمت شما ساکنین محترم کمالشهر است. سرویس vip در سراسر کمالشهر، سرویس در روز ثبت سفارش، شست و شوی همه نوع فرش دستباف ، ماشینی ، موکت و….

امروزه با وجود رشد سرسام آور قالی شویی های غیر مجاز با نام های گوناگون و تبلیغات بی پایه و اساس شاید سخت و پیچیده باشد که بتوان به یک قالی شویی اعتماد و اطمینان کرد. اما قالیشویی های مجاز و باکیفیت هم بسیارند. از جمله بارزترین  و محبوب ترین آنها قالیشویی پارسیان است که سالهاست با ارائه خدمات ممتاز و باکیفیت در حال خدمات رسانی در سراسر کرج بزرگ بخصوص محله های کمالشهر ، پیشاهنگی، حصارک و کلیه مناطق جدید و قدیمی واقع در غرب کرج میباشد.

از مهمترین مشخصات قالی شویی شویی پارسیان این است که ۱- مجازاست یعنی زیر نظر اتحادیه قالیشویی خدمت میکند ۲- دارای پروانه و جواز کسب است ۳- صاحب کارخانه مجهز و با کلیه امکانات مدرن برای شست و شوی انواع فرش و موکت و … با نام انحصاری پارسیان است. و بااهمیت ترین مشخصه پارسیان این است که کلیه خدمات این قالیشویی دارای ضمانت و گارانتی میباشد. پس پارسیان قابل اعتماد و اطمینان نیز هست واین آسودگی خیال مشتریان را صد در صد برآورده میسازد.

مشتریان و کسانی که قصد گرفتن خدمات قالیشویی دارند علاوه بر اینکه میتوانند از طریق تلفن با ما ارتباط داشته باشند میتوانند از طریق سایت نیز سفارشات خود را مکتوب نمایند .

تماس با مجموعه پارسیان کرج

جهت ارتباط با مبل شوییی و قالیشویی پارسیان کرج راه های ارتباط و ثبت سفارش ما به شرح زیر می باشد. از طریق چت آنلاین سایت ما که در پایین صفحات موجود می باشد.

و شما با کلیک بر روی آنها می توانید به سریع ترین حالت ممکن سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین فرم ثبت سفارش آنلاین نیز در وب سایت ما در دسترس می باشد که پس از تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس حاصل می نمایند.

همچنین می توانید با شماره های مجموعه قالی شویی و مبل شویی پارسیان نیز تماس حاصل نمایید. ۰۲۶۳۲۵۵۱۰۶۰ ۰۲۶۳۴۴۴۷۸۸۷ ۰۲۶۳۲۵۵۸۶۳۳ ۰۲۶۳۲۵۴۸۶۷۶

 

دیدکاه ها غیر فعال هستند.