• شماره تماس:
  • 026-32548676

رفوگری در فردیس

قالیشویی در جهانشهر -فرش‌ها به علت درگیری با آلودگی‌های محیطی باید در سال حداقل دوبار شسته شوند، چرا که همیشه در معرض لکه و… قرار دارند-رفوگری در فردیس - رفو گری فرش در فردیس - قالیشویی پارسیان در فردیس - رفوگری-خدمات رفو گری قالیشویی پارسیان در فردیس کرج

رفوگری در فردیس – رفوگری فرش در فردیس – قالیشویی پارسیان در فردیس – رفوگری

رفوگری پارسیان در فردیس

همانگونه که شما عزیزان ساکن فردیس می دانید قالیشویی پارسیان کرج شعبه ی فردیس علاوه بر خدمات قالیشویی و شست و شوی انواع فرش ، کلیه خدمات رفوگری را نیز ارائه می نماید.

خدمات رفو گری قالیشویی پارسیان در فردیس کرج

کلیه خدمات رفوگری انواع فرش های ماشینی ، دست بافت ، فانتزی ، تابلو فرش ها ، فرش های نفیس ، فرش های گل ابریشم ، قالیچه ، گلیم ، فرش های ترک و خارجی همگی در مجموعه قالیشویی و رفوگری پارسیان شعبه ی ممتاز فردیس ارائه می گردد.

خدمات شامل : رفع و ترمیم پارگی فرش های ، پرداخت و شیرازه زنی ،رفع سوختگی ، ترمیم رنگ ، دوردوزی و چرم دوزی و کلیه خدمات مربوط به رفوگری در کارگاه های پیشرفته و به دستان استادکاران ماهر.

لازم به ذکر است قالیشویی و رفوگری مجاز پارسیان با توجه به مجاز بودن کلیه خدمات خود را بانرخ مصوب اتحادیه و با ارائه فاکتور های رسمی انجام می دهد. و این امر علاوه بر تضمین کیفیت قیمت مناسب و اطمینان خاطر را برای شما مشتری گرامی به ارمغان می آورد.

تا بهترین و راحت ترین انتخاب را در خصوص فرش ها و شست و شو و ترمیم آنها داشته باشید.

تماس با رفو گری پارسیان شعبه ی فردیس کرج

جهت ارتباط با قالیشویی و رفوگری پارسیان کرج راه های ارتباط و ثبت سفارش ما به شرح زیر می باشد.

از طریق واتس آپ و چت آنلاین سایت ما که در پایین صفحات موجود می باشد و شما با کلیک بر روی آنها می توانید به سریع ترین حالت ممکن سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین فرم ثبت سفارش آنلاین نیز در وب سایت ما در دسترس می باشد که پس از تکمیل فرم کارشناسان ما

با شما تماس حاصل می نمایند.

همچنین می توانید با شماره های مجموعه قالیشویی ، رفو گری و مبل شویی پارسیان نیز تماس حاصل نمایید.

۰۲۶۳۲۵۵۱۰۶۰
۰۲۶۳۴۴۴۷۸۸۷

۰۲۶۳۲۵۵۸۶۳۳
۰۲۶۳۲۵۴۸۶۷۶

 

برچسب گذاری شده : / / / / /