• شماره تماس:
  • 026-32548676

قالیشویی پارسیان شعبه جهانشهر کرج

قالیشویی پارسیان شعبه جهانشهر کرج

قالیشویی فوری جهانشهر | قالیشویی سریع جهانشهر

شستشوی فرش جهانشهر | فرش شویی جهانشهر

با شروع فصل بارندگی شست و شوی فرش ها دیگر در منزل و یا در محیط های باز و به روش سنتی امکان پذیر نیست

همچنین برای شستشوی فرش بهترین زمان بلافاصله بعد از ریختنی‌ها است در واقع هنگامی‌که به تازگی چیزی بر روی فرش ریخته و لکه ایجاد شده پاکیزگی بهتر و سریع‌تر انجام می‌شود؛ چرا که لکه‌های تازه مقاومت کم‌تری نسبت به لکه‌های چرک مرده در برابر شستشو دارند.

اگر لکه‌ای بر روی فرشتان ایجاد شده می‌توانید از پرسنل قالیشویی جهانشهر بخواهید تا آن را فورا برای شما برطرف کنند. در این راستا لکه‌بری تخصصی توسط کارشناسان ماهر و باتجربه فرش شویی جهانشهر انجام می‌شود که محلول‌های لکه بر و دستگاه‌های بخارشوی مناسب این‌کار و بسیار قوی را در اختیار دارند.

گفتنی است شستشوی فرش‌ها در محیط کارخانه انجام می‌گیرد و لذا شستشوی کامل و بدون نقص صورت می‌گیرد؛ همچنین خشک کردن فرش‌ها نیز با انتقال آن‌ها به گرم‌خانه مخصوص انجام می‌شود. همان‌طور که می‌دانید خشک کردن فرش‌ها در محیط طبیعی درگیر محدودیت‌های جوی است مثلا باد و باران شرایط جوی خشک شدن فرش را به تعویق می‌اندازد و همچنین موجب آلودگی بیشتر فرش نیز می‌گردد، چرا که فرش‌های تازه شسته شده مرطوبند و لذا گرد و غبار و آلودگی‌های هوا را فورا جذب می‌کنند. در چنین شرایطی فرش پس از خشک شدن لکه پیدا می‌کند و در نتیجه پاکیزی کامل صورت نمی‌گیرد.

این در حالی است که پرسنل شستشوی فرش جهانشهر فرش‌ها را پس از شستشو توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک به گرم‌خانه منتقل می‌کنند و فرش‌ها به صورت صد در صدی نم زدایی و کاملا خشک می‌شوند. خشک شدن کامل فرش موجب جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ و باکتری است که در بهداشت فرش‌ها اهمیت به سزایی دارد. لذا برای حفظ سلامت فرش و پاکیزگی صد در صدی آن می‌توانید با قالیشویی پارسیان شعبه جهانشهر تماس بگیرید تا خیالتان از بابت شستشوی فرش با دستگاه‌های مکانیزه آسوده باشد.

برچسب گذاری شده : / / / /