• شماره تماس:
  • 026-32548676

قالیشویی در شاهین ویلا

قالیشویی در شاهین ویلا

قالیشویی در شاهین ویلا | اگر شما عزیزان به دنبال قالیشویی مجاز و تمیز و منظم هستیددر غرب کرج و منطقه شاهین ویلا، بنیاد و قلم هستید می توانید از شعبه کارخانه قالیشویی پارسیان در شعبه شاهین ویلا استفاده کنید.

کارخانه قالی شویی پارسیان مفتخر است که با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان، و به کارگیری دستگاه های پیشرفته و بروز دنیا در امر شستشوی فرش. دستگاه های خشک و گرمخانه های مجهز، و دستگاه های مخصوص دارکشی و رفوی کاملا فرش، ریشه زنی انواع فرشها. تعمیر شیرازه فرش، آماده خدمت رسانی است.

کارخانه قالیشویی پارسیان. اولین قالیشویی کرج. هم اکنون کارخانه قالیشویی پارسیان، با بیش از ۱۰۰ نفر پرسنل ،خدماتی از جمله: قالیشویی، قالی شویی، رفوگری، رنگ برداری، دواشویی، دارکشی و پرداخت، خشکشویی مبلمان و موکت، فرش، تشک اتومبیل، تشک خوشخواب، پتو و ملحفه و پشتی را در سراسر کرج، قالیشویی جهانشهر، گوهر دشت، باغستان و دهقان ویلا و حصارک کرج و حومه، پوشش می دهد.

مناطق قالیشویی پارسیان

قالیشویی در شاهین ویلا

کارخانه قالیشویی پارسیان، با بیش از ۱۰ شعبه قالیشویی در کرج، تمام  کرج را پوشش داده. و کافیست با نزدیکترین شعبه قالیشویی کرج تماس بگیرید. تا برای شما، سرویسکار جهت شستشوی فرش یا شستشوی مبلمان یا خوشخواب ارسال شود.

برچسب گذاری شده : / / / /