• شماره تماس:
  • 026-32548676

قالیشویی درکمالشهر

قالیشویی در کمالشهر- قالیشویی پارسیان در کمالشهر

آیا به دنبال یک قالیشویی مجاز و مورد اطمینان درکمالشهر میگردید؟ آیا می دانید معتبرترین قالیشویی در کمالشهر کجاست؟ آیا تابحال شده با وجود مشغله های روزانه امروزی پاکیزگی و شستشوی فرش و مبلمان نیز برای شما سوژه دردسر شده باشد؟ اگر پاسخ سئوالات بالا بله است ، با افتخار قالیشویی پارسیان را به شما معرفی میکنیم .

قالیشویی پارسیان واقع در غرب کرج با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت خدمات خود را به کلیه مناطق غرب کرج ارائه میدهد و درکمالشهر نیز از این مقوله مستثنی نیست. قالیشویی پارسیان در کمالشهر در حین برخورداری از قیمت ها و تعرفه های مناسب و منطبق با نرخ اعلامی اتحادیه قالیشویی کرج، بصورت شبانه روزی (۲۴ ساعته ) در خدمت شما ساکنین محترم کمالشهر است. سرویس vip در سراسر کمالشهر، سرویس در روز ثبت سفارش، شستشوی همه نوع فرش دستباف ، ماشینی ، موکت و….

امروزه با وجود رشد سرسام آور قالیشویی های غیر مجاز با نام های گوناگون و تبلیغات بی پایه و اساس شاید سخت و پیچیده باشد که بتوان به یک قالیشویی اعتماد و اطمینان کرد اما قالیشویی های مجاز و باکیفیت هم بسیارند از جمله بارزترین  و محبوب ترین آنها قالیشویی پارسیان است که سالهاست با ارائه خدمات ممتاز و باکیفیت در حال خدمات رسانی در سراسر کرج بزرگ بخصوص محله های کمالشهر ، پیشاهنگی، حصارک و کلیه مناطق جدید و قدیمی واقع در غرب کرج میباشد.

از مهمترین مشخصات قالیشویی شویی پارسیان این است که ،۱- مجازاست یعنی زیر نظر اتحادیه قالیشویی خدمت میکند ۲- دارای پروانه و جواز کسب است ۳- صاحب کارخانه مجهز و با کلیه امکانات مدرن برای شستشوی انواع فرش و موکت و … با نام انحصاری پارسیان است و بااهمیت ترین مشخصه پارسیان این است که کلیه خدمات این قالیشویی دارای ضمانت و گارانتی میباشد . پس پارسیان قابل اعتماد و اطمینان نیز هست واین آسودگی خیال مشتریان را صد در صد برآورده میسازد.

مشتریان و کسانی که قصد گرفتن خدمات قالیشویی دارند علاوه بر اینکه میتوانند از طریق تلفن با ما ارتباط داشته باشند میتوانند از طریق سایت نیز سفارشات خود را مکتوب نمایند . قالیشویی پارسیان در کمالشهر بصورت ۲۴/۷ شبانه روز هفته بدون اوقات تعطیل آماده ارائه بهترین خدمات قالیشویی ، خشکشویی فرش ، موکت ، مبلمان ،

خوشخواب  در خدمت شما مشتریان عزیز خود میباشد.

قالیشویی پارسیان درکمالشهر آماده خدمات رسانی و پذیرش سفارشات از کلیه شهروندان ساکن درکمالشهر ، بصورت ۲۴ساعت شبانه روز در هفته از طریق شماره تلفن ۰۲۶۳۲۵۴۸۶۷۶ و ثبت سفارش آنلاین قالیشویی در سایت می باشد.

قالیشویی در کمالشهر- قالیشویی پارسیان در کمالشهر

برچسب گذاری شده : / / / /