قالب وردپرس

قالیشویی پارسیان کرج

کارخانه قالیشویی پارسیان کرج با بیش از چند دهه فعالیت وعضو رسمی اتحادیه قالیشویان کرج با به خدمت گرفتن پرسنلی متخصص ومتعهد به شما این اطمینان را می دهد که با حذف واسطه ها وبا نظارت مستقیم فرش های شما را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت شسته و لول شده وداخل کاور به شما عزیزان تحویل گردد. کارخانه قالیشویی پارسیان کرج با بیش از ۳۰ شعبه در شمال کرج، مرکز کرج، شرق کرج، غرب کرج، جنوب کرج، شهرستان هشتگرد و شهرستان فردیس آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز می باشد. کارخانه قالیشویی پارسیان کرج متخصص درشستشوی انواع فرشهای ابریشم، گل ابریشم، تمام ابریشم، دستباف، ماشینی، فانتزی، بلژیکی و … کلیه خدمات: رفوگری، رنگبرداری، ریشه بافی ورفع سوختگی و… خشکشویی مبلمان و موکت و خوشخواب در محل با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت.

کارخانه قالیشویی پارسیان بامجوز رسمی از اتحادیه البرز درجاده ی کرج ماه دشت واقع شده است و دفتر مرکزی آن درمیدان مادر کرج واقع گردیده است. این کارخانه از آب و بهترین شامپو های خارجی جهت شست و شو استفاده میکند .همچنین محوطه ی بزرگی جهت خشک کردن فرش ها در نظر گرفته شده و از تکنولوژی گرم خانه های گازی استفاده می شود. قالیشویی پارسیان دارای گواهی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال های 95 و 96 میباشد


ارائه انواع خدمات شستشو

اگرچه خدمت اصلی ما همچنان قالیشویی است؛ اما مجـموعه متنوعی از خـدمات، از جمله ترمیـم و رفوی فـرش، لکه‌برداری از فرش و خشک‌شویی مبلمان و تشک خوشخواب در محل شما، از جمله خدماتی است که به مشتریان خـود ارائــه می‌دهیـم.

کیفیت ارائه خدمات قالیشویی

دانش تخصـصی در حوزه قالیشویی مکانیزه، اسـتفاده از مواد شـوینده با کیفیت و مناسب و بهره بردن از تجهـیزات و دسـتگاه‌های شستشوی مـدرن و پیـشرفته، در کنار تجربه بالای متخصصین ما، باعث شده است خیال شما از بابت کیفیت بالای خدمات ارائه شده راحت باشد.


خدمات قالیشویی با زمان بندی

قالیشویی پارسیان کرج به عنوان بهترین قالیشویی و برای رضایت مشتریان خود طبق زمان بندی اعلام شده شستشوی فرش و قالی شما را انجام خواهد داد. مجموعه قالیشویی پارسیان کرج سعی دارد خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ارائه دهد تا رضایت مندی بیشتر مشتریان خود را فراهم سازد.

قالیشویی مکانیزه و مدرن

قالیشویی پارسیان کرج مجهز به مدرن ترین دستگاه های قالیشویی مکانیزه می باشد و بیشتر خدمات شستشوی با بهترین دستگاه های قالیشویی مکانیزه و اتوماتیک انجام می شود. استفاده از این دستگاه های مکانیزه و مدرن باعث افزایش سرعت و بهره وری شستشوی فرش و قالی شما می شود.

ترمیم حرفه‌ای فرش‌های دستباف

بسیاری از مشتریان ما به دنبال ترمـیم فرش‌ها و قالیچه‌های دستباف و ارزشمند خود هستند. ترمـیم آنها نیازمند هـنر، دقـت و تـجـربه بـالایی است. در خدمات فرش قالیشویی به ارائــه انـواع خـدمات لکه‌بـرداری، رفـوکاری، قلـم‌زنی، رنگ‌برداری، ریشه‌زنی، شیرازه دوزی، چرم‌دوزی و… می‌پردازیم. انجام کارشناسی پیش از انجام هر ترمیم و تغییری و ارائـه مشـاوره به شما وظیـفه ماست؛ تا در نهایت دقت فرش شما را ترمیم کرده و مانند روز اول تحویل دهیم.

شفافیت قیمت‌ها و تعهدات

پس از سـال‌ها فعالیت، به این نتیجه رسیده‌ایم که هیج چیز مثل شفافیت در نحوه ارائـه خدمات حرفه ای و مـیزان تعـرفه‌ قالیشویی، نمی‌تواند مشـتریان را راضی نـگه دارد. در این زمیـنه به شـما اطمینان می‌دهـیم همه موارد به دقت و با جزئیات مناسب تعـیین شده و در نهـایت شفافیت به شما ارائـه می‌شود تا در نهـایت مـا و شـما از نتیـجه نهـایی کار خوشـنود و راضی باشـیم.

 

قالیشویی پارسیان کرج

 

ثبت سفارش آنلاین

 

   

  جهت ثبت سفارش های خود با ما تماس حاصل نمایید 02632548676

   

  درباره ی قالیشویی پارسیان کرج| کارخانه قالیشویی پارسیان کرج با بیش از چند دهه فعالیت وعضو رسمی اتحادیه قالیشویان کرج با به خدمت گرفتن پرسنلی متخصص ومتعهد به شما این اطمینان را می دهد که با حذف واسطه ها وبا نظارت مستقیم فرش های شما را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت شسته و لول شده وداخل کاور به شما عزیزان تحویل گردد. کارخانه قالیشویی پارسیان کرج با بیش از ۳۰ شعبه در شمال کرج، مرکز کرج، شرق کرج، غرب کرج، جنوب کرج، شهرستان هشتگرد و شهرستان فردیس آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز می باشد. کارخانه قالیشویی پارسیان کرج متخصص درشستشوی انواع فرشهای ابریشم، گل ابریشم، تمام ابریشم، دستباف، ماشینی، فانتزی، بلژیکی و … کلیه خدمات: رفوگری، رنگبرداری، ریشه بافی ورفع سوختگی و… خشکشویی مبلمان و موکت و خوشخواب در محل با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت.

  کارخانه قالیشویی پارسیان بامجوز رسمی از اتحادیه البرز درجاده ی کرج ماه دشت واقع شده است

  و دفتر مرکزی آن درمیدان مادر کرج واقع گردیده است. این کارخانه از آب و بهترین شامپو های خارجی جهت شست و شو استفاده میکند .همچنین محوطه ی بزرگی جهت خشک کردن فرش ها در نظر گرفته شده

  و از تکنولوژی گرم خانه های گازی استفاده می شود. قالیشویی پارسیان دارای گواهی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال های 95 و 96 میباشد.

  درباره ی قالیشویی پارسیان کرجقالیشویی پارسیان کرج